Combined Races

A&B Hare & Hounds
1 Alex JONES Twickenham CC

2 Neil RUTTER Cotswold VELDRIJDEN
3 Mike MOTTRAM KTM

WLCA Kilo
1 Nicholas ENGLISH Banjo Cycles 1:22.47

2 Kevin EASTERBROOK Royal Air Force 1:28.44

A League

trackcycling 10 Lap Scratch
1 Neil RUTTER Cotswold Veldrijden

2 Mike MOTTRAM KTM
3 Frazier CARR University of Bath CC

Devil
1 Neil RUTTER Cotswold Veldrijden

2 Mike MOTTRAM KTM
3 Frazier CARR University of Bath CC

3 Lap Dash
1 Neil RUTTER Cotswold Veldrijden

2 Frazier CARR University of Bath CC
3 Nicholas ENGLISH Banjo Cycles

AW Cycles 20k Endurance
1 Neil RUTTER Cotswold Veldrijden

2 Mike MOTTRAM KTM
3 Nicholas ENGLISH Banjo Cycles

B League

trackcycling 10 Lap Scratch
1 Alex JONES Twickenham CC

2 Dylan THOMAS VC Meudon
3 Trevor BRADBURY Python RT

Devil
1 Alex JONES Twickenham CC

2 Pete OSBORNE BC Private Member
3 Oliver CLARKE RP Racing Team

3 Lap Dash
1 Alex JONES Twickenham CC

2 Dylan THOMAS VC Meudon
3 Filippo NEGRONE Guest

AW Cycles 20k Endurance
1 Alex JONES Twickenham CC

2 Anna-Marie HUGHES Bonito Squadra Corse

Senior C

10 Lap Scratch

Under 16 Boys
1 Harvey MCNAUGHTON i-Team CC

2 Cameron THOMSON Performance Cycle Coaching
3 Thamana NEL i-Team CC

Under 14 Boys
1 Joshua KNOWLES Palmer Park Velo

2 Jamie BRAY Newport Olympic CC
3 Jan CORSTEN Palmer Park Velo

Ladies
1 Amber JOSEPH Palmer Park Velo

2 Jamie KIMBER Cotswold Veldrijden
3 Chloe JONES Palmer Park Velo

Hare And Hounds

Under 16 Boys
1 Cameron THOMSON Performance Cycle Coaching

2 Harvey MCNAUGHTON i-Team CC
3 Thamana NEL i-Team CC

Under 14 Boys
1 Jamie BRAY Newport Olympic CC

2 Joshua KNOWLES Palmer Park Velo
3 Jan CORSTEN Palmer Park Velo

Ladies
1 Amber JOSEPH Palmer Park Velo

2 Jamie KIMBER Cotswold Veldrijden
3 Chloe JONES Palmer Park Velo

Devil

Under 16 Boys
1 Cameron THOMSON Performance Cycle Coaching

2 Harvey MCNAUGHTON i-Team CC
3 Thamana NEL i-Team CC

Under 14 Boys
1 Joshua KNOWLES Palmer Park Velo

2 Jan CORSTEN Palmer Park Velo
3 Jamie BRAY Newport Olympic CC

Ladies
1 Amber JOSEPH Palmer Park Velo

2 Jamie KIMBER Cotswold Veldrijden
3 Chloe JONES Palmer Park Velo

2 Lap Dash

Under 16 Boys
1 Cameron THOMSON Performance Cycle Coaching

2 Thamana NEL i-Team CC
3 Harvey MCNAUGHTON i-Team CC

Under 14 Boys
1 Joshua KNOWLES Palmer Park Velo

2 Euan MACLEOD Palmer Park Velo
3 Jamie BRAY Newport Olympic CC

Ladies
1 Amber JOSEPH Palmer Park Velo

2 Emma PITT Palmer Park Velo
3 Jamie KIMBER Cotswold Vel
drijden

AW Cycles 20k Endurance
1 Harvey MCNAUGHTON i-Team CC

Ladies
1 Jamie KIMBER Cotswold Veldrijden

Similar Articles