http://stars.ya1.ru/disqus/25.html ранхигс барнаул расписание занятий Senior A
10 lap scratch
1 Andrew ELDERFIELD VC Revolution
2 Tony GIBB Premier Metaltek
3 Lewis ATKINS Orbea
http://www.sapbrandstoffen.be/projects/instruktsii-htc-one-x.html 10 lap Hare & Hounds
1 Tony GIBB Premier Metaltek
2 John MCCLELLAND Agiskoviner
3 Lewis ATKINS Orbea
here 10 lap Points
1 Tony GIBB Premier Metaltek
2 John MCCLELLAND Agiskoviner
3 Lewis ATKINS  Orbea

Senior B
10 lap Block Pursuit
1 Roger WOODFORD AW Cycles
2 Alan TROLOVE West Suffolk
3 Will HEDDEN Glade
10 Lap scratch
1 Michael WESTWELL RAF
2 David MILLS Anders Horizon
3 Richard NORRIS  VC Revolution
Devil
1 Michael WESTWELL RAF
2 Alan TROLOVE West Suffolk
3 Josh MAYNARD Welwyn Wheelers

Senior
10 mile
1 Richard NORRIS VC Revolution
2 Will HEDDON Glade
3 Alan TROLOVE West Suffolk
Youth AB
5 lap scratch
1 Ollie PLUMLEY Welwyn Wheelers
2 Sam GILZEAN Icknield
3 Davis LAMBERT Welwyn Wheelers
Devil
1 Ollie PLUMLEY Welwyn Wheelers
2 Sam GILZEAN Icknield
3 David LAMBERT Welwyn Wheelers
5 lap Handicap/Points
1 Ollie PLUMLEY Welwyn Wheelers
2 Sam GILZEAN Icknield
3 David LAMBERT Welwyn Wheelers
Youth BC
4 lap scratch
1 Archie WISHART Welwyn Wheelers
2 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
3 Lucy HARPER Maldon
Devil
1 Ollie FENSOM Spalding
2 Archie WISHART Welwyn Wheelers
3 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
5 lap Points
1 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
2 Archie WISHART Welwyn Wheelers
3 Lucy HARPER Maldon
4 lap Combined ABC Handicap
1 Ollie FENSOM Spalding
2 Ollie PLUMLEY Welwyn Wheelers
4 Aaron WESTGARTH A5 Rangers
Youth CDE
4 lap scratch
1 Marcus BURNETT Icknield
2 Isabel SCOTT Welwyn Wheelers
3 Connor WOODFORD Hillingdon Slipstreamers
3 lap Handicap
1 Joe LATHAM Welwyn Wheelers
2 James KING Cambridge
3 Harry DURKIN Welwyn Wheelers
4 lap Handicap/Points
1 Joe LATHAM Welwyn Wheelers
2 James KING Cambridge
3 Abigail COLES Welwyn Wheelers
4 lap Handicap
1 Connor WOODFORD Hillingdon Slipstreamers
2 Joe LATHAM Welwyn Wheelers
3 Sam KING Cambridge

Similar Articles