Results from BC Youth Omnium Series (Southern) – Round 4

Overall

Under 16 Boys
1 Charlie HEFFERNAN VC Jubilee
2 Ben BAILEY Welwyn Wheelers
3 Edward BIRD East London Velo
4 Stephen BRADBURY Palmer Park Velo
5 Daniel MURPHY Team Keyne
6 Cameron SWARBRICK Royal Navy & Royal Marines Cycling Association
7 Daniel SNOW Welwyn Wheelers
8 Frazier CARR Palmer Park Velo
9 William MACKE Palmer Park Velo
10 Brock DUNCUMB ROGERS Preston Park Youth CC
11 Mark SMITH Welwyn Wheelers
12 Tanveer MANN Hillingdon Slipstreamers
13 Alex ANDERSON Welwyn Wheelers
14 Harry STRUDLEY Palmer Park Velo
15 Kristian CAVE VC Londres
16 Dominc BUTLER Palmer Park Velo

Under 16 Girls
1 Natalie HILL Hillingdon Slipstreamers
2 Mollie BAKER Colchester Rovers

Under 14 Boys
1 Daniel MASLIN Hillingdon Slipstreamers
2 Ashley DENNIS VC Jubilee
3 George WITHERS Palmer Park Velo
4 Euan CATTERMOLE VC Londres
5 Jason PITT Palmer Park Velo
6 Alan TROLOVE West Suffolk Wheelers
7 Duncan LAWRENCE Palmer Park Velo
8 Harvey WATSON Velocity Bikes CC
9 David CONCEICAO VC Londres
10 Oliver PLUMLEY Welywn Wheelers
11 Max STEADMAN Reading CC
12 Daniel LANSLEY Palmer Park Velo
13 Matthew MILDON
14 John ELLIS Palmer Park Velo
15 George BATES Palmer Park Velo

Under 14 Girls
1 Amy JACOBS VC Jubilee
2 Sara GENT Onelife Sports & Leisure
3 Zoe LEWIS VC Londres
4 Ellie GILAM Bournemouth Arrow
5 Kim ENGLISH Palmer Park Velo
6 Bethany HAYWARD Welwyn Wheelers
7 Katie METALLI Palmer Park Velo
8 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
9 Imogen FARLIE VC Jubilee
10 Martha McALLISTER Palmer Park Velo

Under 12
1 Joe FRY Welywn Wheelers
2 Reg PAY Palmer Park Velo
3 Archie WISHART Welywn Wheelers
4 Joeseph LINEHAN Palmer Park Velo
5 David COUCH Palmer Park Velo
6 Benjamin SMITH Hillingdon Slipstreamers
7 Matthew LANSLEY Palmer Park Velo
8 Amy BARNES VC Jubilee
9 Abigail DENTUS Palmer Park Velo
10 Sveva MARAIS Palmer Park Velo
11 Joe NASH Palmer Park Velo
12 George NEEDHAM Palmer Park Velo
13 Jack TOWLE Bournmouth Arrow
14 Rachel ANSELL Palmer Park Velo
15 Amy SMITH VC Jubilee

Under 10
1 Michael PARRY Welywn Wheelers
2 Lauren MURPHY Team Keyne
3 Carl JOLLY Hillingdon Slipstreamers
4 Callum MacLEOD Palmer Park Velo
5 Thomas DURKIN Welywn Wheelers
6 Luis HINDMAN Palmer Park Velo
7 Chris BRANT Palmer Park Velo
8 Danny GRIFFITHS Palmer Park Velo
9 Emma PITT Palmer Park Velo
10 Simon BIRD East London Velo
11 Niall DAWKINS Hillingdon Slipstreamers
12 Jacob KILBY Palmer Park Velo
13 Anna LINEHAN Palmer Park Velo
14 Eleanor BUTLER Palmer Park Velo
15 Samuel DAWSON Palmer Park Velo
16 Siraj AHMED Palmer Park Velo
17 Davis PAY Palmer Park Velo
18 Zachary MASON Palmer Park Velo
19 Imogen McALLISTER Palmer Park Velo

Under 8
1 Ethan GODDARD Palmer Park Velo
2 Joe McGUINNESS Palmer Park Velo
3 Euan MacLEOD Palmer Park Velo
4 Kitty PILGRIM-MORRIS Palmer Park Velo
5 Conner HINDMAN Palmer Park Velo
6 Emily CONN Palmer Park Velo

Individual Event Results

Under 16 Boys

2 Lap Time Trial
1 Charlie HEFFERNAN VC Jubilee 1.09.62
2 Ben BAILEY Welwyn Wheelers 1.10.64
3 Edward BIRD East London Velo 1.10.95
4 Cameron SWARBRICK Royal Navy & Royal Marines Cycling Association 1.12.43
5 Stephen BRADBURY Palmer Park Velo 1.12.86
6 Daniel MURPHY Team Keyne 1.13.51
7 Daniel SNOW Welwyn Wheelers 1.13.61
8 William MACKE Palmer Park Velo 1.13.86
9 Mark SMITH Welwyn Wheelers 1.13.95
10 Tanveer MANN Hillingdon Slipstreamers 1.15.57
11 Brock DUNCUMB ROGERS Preston Park Youth CC 1.16.20
12 Frazier CARR Palmer Park Velo 1.16.64
13 Alex ANDERSON Welwyn Wheelers 1.17.96
14 Harry STRUDLEY Palmer Park Velo 1.20.67
15 Kristian CAVE VC Londres 1.22.67
16 Dominc BUTLER Palmer Park Velo 1.27.27

Scratch
1 Charlie HEFFERNAN VC Jubilee
2 Frazier CARR Palmer Park Velo
3 Ben BAILEY Welwyn Wheelers
4 Daniel SNOW Welwyn Wheelers
5 Brock DUNCUMB ROGERS Preston Park Youth CC
6 Mark SMITH Welwyn Wheelers
7 Stephen BRADBURY Palmer Park Velo
8 Edward BIRD East London Velo
9 William MACKE Palmer Park Velo
10 Tanveer MANN Hillingdon Slipstreamers
11 Daniel MURPHY Team Keyne
12 Cameron SWARBRICK Royal Navy & Royal Marines Cycling Association
13 Kristian CAVE VC Londres
14 Alex ANDERSON Welwyn Wheelers
15 Harry STRUDLEY Palmer Park Velo
16 Dominc BUTLER Palmer Park Velo

Points
1 Charlie HEFFERNAN VC Jubilee
2 Ben BAILEY Welwyn Wheelers
3 Edward BIRD East London Velo
4 Cameron SWARBRICK Royal Navy & Royal Marines Cycling Association
5 Frazier CARR Palmer Park Velo
6 Daniel MURPHY Team Keyne
7 Daniel SNOW Welwyn Wheelers
8 Brock DUNCUMB ROGERS Preston Park Youth CC
9 William MACKE Palmer Park Velo
10 Tanveer MANN Hillingdon Slipstreamers
11 Mark SMITH Welwyn Wheelers
12 Alex ANDERSON Welwyn Wheelers
13 Stephen BRADBURY Palmer Park Velo
14 Kristian CAVE VC Londres
15 Harry STRUDLEY Palmer Park Velo
16 Dominc BUTLER Palmer Park Velo

Sprint
1 Edward BIRD East London Velo
2 Charlie HEFFERNAN VC Jubilee
3 Ben BAILEY Welwyn Wheelers
4 Cameron SWARBRICK Royal Navy & Royal Marines Cycling Association
5 Stephen BRADBURY Palmer Park Velo
6 Daniel SNOW Welwyn Wheelers
7 Daniel MURPHY Team Keyne
8 William MACKE Palmer Park Velo
9 Mark SMITH Welwyn Wheelers
10 Frazier CARR Palmer Park Velo
11 Tanveer MANN Hillingdon Slipstreamers
12 Brock DUNCUMB ROGERS Preston Park Youth CC
13 Alex ANDERSON Welwyn Wheelers
14 Kristian CAVE VC Londres
15 Harry STRUDLEY Palmer Park Velo
16 Dominc BUTLER Palmer Park Velo

Devil
1 Charlie HEFFERNAN VC Jubilee
2 Stephen BRADBURY Palmer Park Velo
3 Daniel MURPHY Team Keyne
4 William MACKE Palmer Park Velo
5 Brock DUNCUMB ROGERS Preston Park Youth CC
6 Frazier CARR Palmer Park Velo
7 Ben BAILEY Welwyn Wheelers
8 Edward BIRD East London Velo
9 Cameron SWARBRICK Royal Navy & Royal Marines Cycling Association
10 Daniel SNOW Welwyn Wheelers
11 Tanveer MANN Hillingdon Slipstreamers
12 Harry STRUDLEY Palmer Park Velo
13 Alex ANDERSON Welwyn Wheelers
14 Mark SMITH Welwyn Wheelers
15 Kristian CAVE VC Londres
16 Dominc BUTLER Palmer Park Velo

Under 16 Girls

2 Lap Time Trial
1 Natalie HILL Hillingdon Slipstreamers 1.21.84
2 Mollie BAKER Colchester Rovers 1.27.95

Scratch
1 Natalie HILL Hillingdon Slipstreamers
2 Mollie BAKER Colchester Rovers

Points
1 Natalie HILL Hillingdon Slipstreamers
2 Mollie BAKER Colchester Rovers

Sprint
1 Natalie HILL Hillingdon Slipstreamers
2 Mollie BAKER Colchester Rovers

Devil
1 Natalie HILL Hillingdon Slipstreamers
2 Mollie BAKER Colchester Rovers

Under 14 Boys

2 Lap Time Trial
1 Daniel MASLIN Hillingdon Slipstreamers 1.11.39
2 Ashley DENNIS VC Jubilee 1.16.93
3 George WITHERS Palmer Park Velo 1.17.32
4 Euan CATTERMOLE VC Londres 1.20.86
5 Oliver PLUMLEY Welywn Wheelers 1.21.00
6 Alan TROLOVE West Suffolk Wheelers 1.21.58
7 Jason PITT Palmer Park Velo 1.22.21
8 Duncan LAWRENCE Palmer Park Velo 1.22.42
9 Harvey WATSON Velocity Bikes CC 1.23.57
10 Daniel LANSLEY Palmer Park Velo 1.24.29
11 Max STEADMAN Reading CC 1.26.13
12 David CONCEICAO VC Londres 1.28.54
13 Matthew MILDON 1.29.23
14 George BATES Palmer Park Velo 1.29.69
15 John ELLIS Palmer Park Velo 1.31.28

Scratch
1 Daniel MASLIN Hillingdon Slipstreamers
2 George WITHERS Palmer Park Velo
3 Alan TROLOVE West Suffolk Wheelers
4 Ashley DENNIS VC Jubilee
5 Duncan LAWRENCE Palmer Park Velo
6 Jason PITT Palmer Park Velo
7 Harvey WATSON Velocity Bikes CC
8 Max STEADMAN Reading CC
9 David CONCEICAO VC Londres
10 Euan CATTERMOLE VC Londres
11 Oliver PLUMLEY Welywn Wheelers
12 Daniel LANSLEY Palmer Park Velo
13 Matthew MILDON
14 John ELLIS Palmer Park Velo
15 George BATES Palmer Park Velo

Points
1 Daniel MASLIN Hillingdon Slipstreamers
2 Ashley DENNIS VC Jubilee
3 Euan CATTERMOLE VC Londres
4 George WITHERS Palmer Park Velo
5 Jason PITT Palmer Park Velo
6 Duncan LAWRENCE Palmer Park Velo
7 David CONCEICAO VC Londres
8 Harvey WATSON Velocity Bikes CC
9 Alan TROLOVE West Suffolk Wheelers
10 Max STEADMAN Reading CC
11 Daniel LANSLEY Palmer Park Velo
12 Oliver PLUMLEY Welywn Wheelers
13 Matthew MILDON
14 John ELLIS Palmer Park Velo
15 George BATES Palmer Park Velo

Sprint
1 Daniel MASLIN Hillingdon Slipstreamers
2 Ashley DENNIS VC Jubilee
3 George WITHERS Palmer Park Velo
4 Euan CATTERMOLE VC Londres
5 Duncan LAWRENCE Palmer Park Velo
6 Oliver PLUMLEY Welywn Wheelers
7 Alan TROLOVE West Suffolk Wheelers
8 Jason PITT Palmer Park Velo
9 Harvey WATSON Velocity Bikes CC
10 David CONCEICAO VC Londres
11 Max STEADMAN Reading CC
12 Daniel LANSLEY Palmer Park Velo
13 Matthew MILDON
14 George BATES Palmer Park Velo
15 John ELLIS Palmer Park Velo

Devil
1 Ashley DENNIS VC Jubilee
2 George WITHERS Palmer Park Velo
3 Jason PITT Palmer Park Velo
4 Euan CATTERMOLE VC Londres
5 Harvey WATSON Velocity Bikes CC
6 Daniel MASLIN Hillingdon Slipstreamers
7 David CONCEICAO VC Londres
8 Alan TROLOVE West Suffolk Wheelers
9 Daniel LANSLEY Palmer Park Velo
10 Max STEADMAN Reading CC
11 Matthew MILDON
12 Duncan LAWRENCE Palmer Park Velo
13 John ELLIS Palmer Park Velo
14 George BATES Palmer Park Velo
15 Oliver PLUMLEY Welywn Wheelers

Under 14 Girls

2 Lap Time Trial
1 Amy JACOBS VC Jubilee 1.20.50
2 Ellie GILAM Bournemouth Arrow 1.22.74
3 Sara GENT Onelife Sports & Leisure 1.24.57
4 Zoe LEWIS VC Londres 1.24.95
5 Kim ENGLISH Palmer Park Velo 1.25.12
6 Bethany HAYWARD Welwyn Wheelers 1.28.11
7 Katie METALLI Palmer Park Velo 1.28.27
8 Chloe EVANS Welwyn Wheelers 1.30.42
9 Imogen FARLIE VC Jubilee 1.31.41
10 Martha McALLISTER Palmer Park Velo 1.40.54

Scratch
1 Ellie GILAM Bournemouth Arrow
2 Amy JACOBS VC Jubilee
3 Kim ENGLISH Palmer Park Velo
4 Sara GENT Onelife Sports & Leisure
5 Zoe LEWIS VC Londres
6 Bethany HAYWARD Welwyn Wheelers
7 Katie METALLI Palmer Park Velo
8 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
9 Imogen FARLIE VC Jubilee
10 Martha McALLISTER Palmer Park Velo

Points
1 Amy JACOBS VC Jubilee
2 Kim ENGLISH Palmer Park Velo
3 Zoe LEWIS VC Londres
4 Ellie GILAM Bournemouth Arrow
5 Sara GENT Onelife Sports & Leisure
6 Katie METALLI Palmer Park Velo
7 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
8 Bethany HAYWARD Welwyn Wheelers
9 Imogen FARLIE VC Jubilee
10 Martha McALLISTER Palmer Park Velo

Sprint
1 Zoe LEWIS VC Londres
2 Sara GENT Onelife Sports & Leisure
3 Amy JACOBS VC Jubilee
4 Ellie GILAM Bournemouth Arrow
5 Kim ENGLISH Palmer Park Velo
6 Bethany HAYWARD Welwyn Wheelers
7 Imogen FARLIE VC Jubilee
8 Katie METALLI Palmer Park Velo
9 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
10 Martha McALLISTER Palmer Park Velo

Devil
1 Amy JACOBS VC Jubilee
2 Sara GENT Onelife Sports & Leisure
3 Zoe LEWIS VC Londres
4 Bethany HAYWARD Welwyn Wheelers
5 Kim ENGLISH Palmer Park Velo
6 Ellie GILAM Bournemouth Arrow
7 Chloe EVANS Welwyn Wheelers
8 Katie METALLI Palmer Park Velo
9 Imogen FARLIE VC Jubilee
10 Martha McALLISTER Palmer Park Velo

Under 12

200m Time Trial
1 David COUCH Palmer Park Velo 14.74
2 Joeseph LINEHAN Palmer Park Velo 15.72
3 Reg PAY Palmer Park Velo 16.09
4 Joe FRY Welywn Wheelers 16.33
5 Amy BARNES VC Jubilee 16.37
6 Archie WISHART Welywn Wheelers 16.44
7 Benjamin SMITH Hillingdon Slipstreamers 16.54
8 Matthew LANSLEY Palmer Park Velo 16.82
9 Joe NASH Palmer Park Velo 17.18
10 Abigail DENTUS Palmer Park Velo 17.27
11 Sveva MARAIS Palmer Park Velo 18.14
12 George NEEDHAM Palmer Park Velo 18.26
13 Rachel ANSELL Palmer Park Velo 18.43
14 Amy SMITH VC Jubilee 18.55
15 Jack TOWLE Bournmouth Arrow 18.71

Scratch
1 Joe FRY Welywn Wheelers
2 David COUCH Palmer Park Velo
3 Archie WISHART Welywn Wheelers
4 Joeseph LINEHAN Palmer Park Velo
5 Benjamin SMITH Hillingdon Slipstreamers
6 Reg PAY Palmer Park Velo
7 Matthew LANSLEY Palmer Park Velo
8 Abigail DENTUS Palmer Park Velo
9 Amy BARNES VC Jubilee
10 Sveva MARAIS Palmer Park Velo
11 George NEEDHAM Palmer Park Velo
12 Jack TOWLE Bournmouth Arrow
13 Amy SMITH VC Jubilee
14 Rachel ANSELL Palmer Park Velo
15 Joe NASH Palmer Park Velo

Points
1 Joe FRY Welywn Wheelers
2 Reg PAY Palmer Park Velo
3 Archie WISHART Welywn Wheelers
4 David COUCH Palmer Park Velo
5 Joeseph LINEHAN Palmer Park Velo
6 Benjamin SMITH Hillingdon Slipstreamers
7 Matthew LANSLEY Palmer Park Velo
8 Abigail DENTUS Palmer Park Velo
9 Sveva MARAIS Palmer Park Velo < br />10 Amy BARNES VC Jubilee
11 Jack TOWLE Bournmouth Arrow
12 George NEEDHAM Palmer Park Velo
13 Amy SMITH VC Jubilee
14 Rachel ANSELL Palmer Park Velo
15 Joe NASH Palmer Park Velo

Sprint
1 David COUCH Palmer Park Velo
2 Joe FRY Welywn Wheelers
3 Reg PAY Palmer Park Velo
4 Joeseph LINEHAN Palmer Park Velo
5 Archie WISHART Welywn Wheelers
6 Amy BARNES VC Jubilee
7 Benjamin SMITH Hillingdon Slipstreamers
8 Joe NASH Palmer Park Velo
9 Matthew LANSLEY Palmer Park Velo
10 Abigail DENTUS Palmer Park Velo
11 George NEEDHAM Palmer Park Velo
12 Jack TOWLE Bournmouth Arrow
13 Sveva MARAIS Palmer Park Velo
14 Rachel ANSELL Palmer Park Velo
15 Amy SMITH VC Jubilee

Devil
1 Joe FRY Welywn Wheelers
2 Reg PAY Palmer Park Velo
3 Archie WISHART Welywn Wheelers
4 Benjamin SMITH Hillingdon Slipstreamers
5 Matthew LANSLEY Palmer Park Velo
6 Abigail DENTUS Palmer Park Velo
7 Joeseph LINEHAN Palmer Park Velo
8 Sveva MARAIS Palmer Park Velo
9 Amy BARNES VC Jubilee
10 Jack TOWLE Bournmouth Arrow
11 Joe NASH Palmer Park Velo
12 George NEEDHAM Palmer Park Velo
13 Rachel ANSELL Palmer Park Velo
14 Amy SMITH VC Jubilee
15 David COUCH Palmer Park Velo

Under 10

200m Time Trial
1 Lauren MURPHY Team Keyne 17.75
2 Chris BRANT Palmer Park Velo 17.78
3 Callum MacLEOD Palmer Park Velo 17.89
4 Michael PARRY Welywn Wheelers 18.28
5 Luis HINDMAN Palmer Park Velo 18.34
6 Danny GRIFFITHS Palmer Park Velo 18.66
7 Simon BIRD East London Velo 19.04
8 Thomas DURKIN Welywn Wheelers 19.14
9 Emma PITT Palmer Park Velo 19.34
10 Carl JOLLY Hillingdon Slipstreamers 19.63
11 Niall DAWKINS Hillingdon Slipstreamers 19.68
12 Anna LINEHAN Palmer Park Velo 20.3
13 Jacob KILBY Palmer Park Velo 20.55
14 Eleanor BUTLER Palmer Park Velo 21.17
15 Siraj AHMED Palmer Park Velo 21.65
16 Samuel DAWSON Palmer Park Velo 22.15
17 Zachary MASON Palmer Park Velo 23.9
18 Davis PAY Palmer Park Velo 24.6
19 Imogen McALLISTER Palmer Park Velo 25.8

Scratch
1 Carl JOLLY Hillingdon Slipstreamers
2 Michael PARRY Welywn Wheelers
3 Luis HINDMAN Palmer Park Velo
4 Callum MacLEOD Palmer Park Velo
5 Emma PITT Palmer Park Velo
6 Thomas DURKIN Welywn Wheelers
7 Danny GRIFFITHS Palmer Park Velo
8 Chris BRANT Palmer Park Velo
9 Niall DAWKINS Hillingdon Slipstreamers
10 Lauren MURPHY Team Keyne
11 Davis PAY Palmer Park Velo
12 Simon BIRD East London Velo
13 Samuel DAWSON Palmer Park Velo
14 Jacob KILBY Palmer Park Velo
15 Anna LINEHAN Palmer Park Velo
16 Eleanor BUTLER Palmer Park Velo
17 Siraj AHMED Palmer Park Velo
18 Zachary MASON Palmer Park Velo
19 Imogen McALLISTER Palmer Park Velo

Points
1 Carl JOLLY Hillingdon Slipstreamers
2 Thomas DURKIN Welywn Wheelers
3 Lauren MURPHY Team Keyne
4 Michael PARRY Welywn Wheelers
5 Niall DAWKINS Hillingdon Slipstreamers
6 Danny GRIFFITHS Palmer Park Velo
7 Luis HINDMAN Palmer Park Velo
8 Callum MacLEOD Palmer Park Velo
9 Chris BRANT Palmer Park Velo
10 Emma PITT Palmer Park Velo
11 Simon BIRD East London Velo
12 Anna LINEHAN Palmer Park Velo
13 Jacob KILBY Palmer Park Velo
14 Samuel DAWSON Palmer Park Velo
15 Siraj AHMED Palmer Park Velo
16 Eleanor BUTLER Palmer Park Velo
17 Zachary MASON Palmer Park Velo
18 Davis PAY Palmer Park Velo
19 Imogen McALLISTER Palmer Park Velo

Sprint
1 Chris BRANT Palmer Park Velo
2 Michael PARRY Welywn Wheelers
3 Lauren MURPHY Team Keyne
4 Callum MacLEOD Palmer Park Velo
5 Thomas DURKIN Welywn Wheelers
6 Luis HINDMAN Palmer Park Velo
7 Danny GRIFFITHS Palmer Park Velo
8 Simon BIRD East London Velo
9 Carl JOLLY Hillingdon Slipstreamers
10 Emma PITT Palmer Park Velo
11 Jacob KILBY Palmer Park Velo
12 Niall DAWKINS Hillingdon Slipstreamers
13 Anna LINEHAN Palmer Park Velo
14 Eleanor BUTLER Palmer Park Velo
15 Davis PAY Palmer Park Velo
16 Siraj AHMED Palmer Park Velo
17 Zachary MASON Palmer Park Velo
18 Samuel DAWSON Palmer Park Velo
19 Imogen McALLISTER Palmer Park Velo

Devil
1 Carl JOLLY Hillingdon Slipstreamers
2 Michael PARRY Welywn Wheelers
3 Lauren MURPHY Team Keyne
4 Thomas DURKIN Welywn Wheelers
5 Callum MacLEOD Palmer Park Velo
6 Luis HINDMAN Palmer Park Velo
7 Emma PITT Palmer Park Velo
8 Danny GRIFFITHS Palmer Park Velo
9 Simon BIRD East London Velo
10 Chris BRANT Palmer Park Velo
11 Jacob KILBY Palmer Park Velo
12 Anna LINEHAN Palmer Park Velo
13 Niall DAWKINS Hillingdon Slipstreamers
14 Zachary MASON Palmer Park Velo
15 Eleanor BUTLER Palmer Park Velo
16 Siraj AHMED Palmer Park Velo
17 Samuel DAWSON Palmer Park Velo
18 Davis PAY Palmer Park Velo
19 Imogen McALLISTER Palmer Park Velo

Under 8

200m Time Trial
1 Ethan GODDARD Palmer Park Velo 19.25
2 Joe McGUINNESS Palmer Park Velo 20.56
3 Kitty PILGRIM-MORRIS Palmer Park Velo 23.55
4 Euan MacLEOD Palmer Park Velo 23.69
5 Emily CONN Palmer Park Velo 24.69
6 Conner HINDMAN Palmer Park Velo 28.08

Scratch
1 Joe McGUINNESS Palmer Park Velo
2 Ethan GODDARD Palmer Park Velo
3 Euan MacLEOD Palmer Park Velo
4 Kitty PILGRIM-MORRIS Palmer Park Velo
5 Conner HINDMAN Palmer Park Velo
6 Emily CONN Palmer Park Velo

Points
1 Ethan GODDARD Palmer Park Velo
2 Joe McGUINNESS Palmer Park Velo
3 Euan MacLEOD Palmer Park Velo
4 Conner HINDMAN Palmer Park Velo
5 Kitty PILGRIM-MORRIS Palmer Park Velo
6 Emily CONN Palmer Park Velo

Sprint
1 Ethan GODDARD Palmer Park Velo
2 Joe McGUINNESS Palmer Park Velo
3 Kitty PILGRIM-MORRIS Palmer Park Velo
4 Conner HINDMAN Palmer Park Velo
5 Euan MacLEOD Palmer Park Velo
6 Emily CONN Palmer Park Velo

Devil
1 Joe McGUINNESS Palmer Park Velo
2 Ethan GODDARD Palmer Park Velo
3 Conner HINDMAN Palmer Park Velo
4 Euan MacLEOD Palmer Park Velo
5 Kitty PILGRIM-MORRIS Palmer Park Velo
6 Emily CONN Palmer Park Velo

 

Similar Articles